GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Koppar 6332231
nr 633 2231
Koppar
4 st, Bing & Grøndahl
Kondition: slitage/nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:31:53
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
400 kr
400 kr